Korduma kippuvad küsimused:

KUI KIIRESTI TOODE MINUNI JÕUAB?

RegioonTellimuse töötlemise aegTarneaeg
Eesti 1-7 tööpäeva 2-3 tööpäeva
ülejäänud Euroopa 1-7 tööpäeva 5-14 tööpäeva
ülejäänud maailm 1-7 tööpäeva 7-28 tööpäeva

Tarneaegades võib olla erandeid tulenevalt toote laoseisu või postiteenuse kestusest. Kui tegelik tarneaeg erineb ülaltoodust enam, kui 5 tööpäeva võtame teiega ühendust.

Juhul, kui teil on toote kättesaamisega kiire ning soovite veenduda, kas toode jõuab õigeks ajaks teieni, võtke meiega ühendust front@front.ee või telefoninumbritel +372 53542921 / +372 56643595. Anname endast parima, et teile vastu tulla.

KAS OSTETUD TOOTEID SAAB TAGASTADA

Jah, sul on õigus toodet tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Tagastustingimused leiad lehe “Müügitingimused” alt. Kui sul on soetatud ehtega seoses mingeid küsimusi või kahtlusi, millega saaksime sind aidata, võta julgelt ühendust ja anname endast parima, et abiks olla.

MIS SIIS KUI TOODE, MIDA SOOVIN OSTA ON LAOST OTSAS?

Kui sinu soovitud toode on märgitud “laost ostsas”, võta meiega ühendust e-mailil front@front.ee või helista +372 53542921 / +372 56643595. Anname endast parima, et sinu soov täita.

KAS VEEBIPOES ON ÜLEVAL KÕIK FRONTi PAKUTAVAD EHTED? 

Ei, lisaks e-poes pakutavatele ehetele valmistame ehteid ka eratellimusel. Meie juurest saab tellida abielusõrmuseid, kihlasõrmuseid või mis iganes muid ehteid. Seega, kui  sul on mõni soov, mida meie veebipoest ei leidnud, võta meiega ühendust front@front.ee või helista +372 53542921 või +372 5664395. Teeme hea meelega midagi unikaalset just sulle. Vaata kindlasti ka www.front.ee/jewellery, kust saad näha näidiseid meie valmistatud ehetest.

Lisaks võib meie stuudiost (Pärnu mnt 154, Tallinn) leida ehte katsetusi või limiteeritud ehteseeriaid, mida veebipoes üleval pole. Kui soovid läbi tulla, helista meile lihtsalt ette 🙂

KAS PAKUTE KA KINKEPAKENDIT?

Kõik meie tooted tulevad kinkekarbis. Pakendisse on lisatud ka kaart, kust saab lugeda ka FRONTi brändi kohta. Kui soovite, et lisaksime ka kinkekoti või midagi veelgi erilisemat, kirjutage meile front@front.ee.

KAS VALMISTATE KA ERATELLIMUSEL EHTEID (nt ABIELUSÕRMUSED / KIHLASÕRMUSED / JMS)?

Jah, lisaks e-poes pakutavatele ehetele valmistame ehteid ka eratellimusel. Meie juurest saab tellida abielusõrmuseid, kihlasõrmuseid või mis iganes muid ehteid. Seega, kui  sul on mõni soov, mida meie veebipoest ei leidnud, võta meiega ühendust front@front.ee või helista +372 53542921 või +372 5664395. Teeme hea meelega midagi unikaalset just sulle. 

Vaata kindlasti ka www.front.ee/jewellery, kust saad näha näidiseid meie valmistatud ehetest.