Eritellimusel ehted Sinu unistuste täitmiseks: Kuidas tellida ja millele mõelda?

Eritellimusel valmistatud ehted on palju enamat kui lihtsalt aksessuaarid – need on loodud kandma endas lugusid, tähendusi ja emotsioone. Soovime luua ehteid, mis on loodud just Teile! Olgu see siis abielusõrmus, mis tähistab Teie armastust; kaelakee, mis kannab endas perekonna pärandit; või kihlasõrmus, millega enda kõige armsama kätt paluda – iga eritellimusel valminud ehe on ainulaadne kunstiteos. 
 
See blogipostitus on loodud juhendaks Teid läbi eritellimusel ehte tellimise protsessi – alates esialgsest ideest kuni lõpptulemuseni. Samuti jagame nõuandeid, kuidas saate soovi korral kohtumiseks ette valmistuda, tagamaks, et Teie visioon saaks meisterlikult valmistatud reaalsuseks. 

Olgu sooviks unikaalsed abielusõrmused, eriline kihlasõrmus, mälestuse talletamine ehtes või sõnumiga käsitöö ehe kallile – eritellimusel ehted pakuvad võimalust kanda endaga kaasas või kinkida midagi tõeliselt erilist. Astuge samm lähemale oma unistuste ehte loomisele – see postitus aitab Teil sel teekonnal kindlalt ja teadlikult astuda. 

Eritellimusel ehete tellimise protsess: 

1. Tutvu tegijatega

Tutvu tegijatega ning vali kunstnik / disainer / kullassepp, kelle stiil Teid kõnetab! Eritellimusel ehte loomisel on oluline, et valiksite tegija, kes mõistab Teie nägemust ja kelle käekiri ühtib Teie maitsega. Selliselt on koos töötamine mõlemale poolele meeldiv.
Äärmiselt oluline on veenduda ka selles, et tegija on usaldusväärne. Usaldusväärne tegija tagab, et Teie unistuste ehe mitte ainult ei vasta ootustele, vaid on ka kvaliteetne ja kestev.

2. Algusidee ja inspiratsiooni kogumine

Vaadake üle meie varasemad tööd või otsige inspiratsiooni mujalt. Oluline on saada ettekujutus sellest, mis Teid kõnetab – lõplik idee ei pea paigas olema! Salvestage soovi korral pilte, visandage või tehke märkmeid, mida saate hiljem oma visiooni selgitamiseks meiega jagada. 
Kindlasti mõelge läbi ka oma eelarve, et saaksime Teile sobivaimaid lahendusi pakkuda. 
PS! Meie juurde võib tulla ka ilma igasuguse eelneva ettevalmistuseta ning kindlasti saame ka koha peal üheskoos plaani paika. Ettevalmistus lihtsalt kiirendab tihtipeale üksteise mõistmist ning aitab ka Teil endal omas tempos aru saada, mida te soovite. 

3. Kohtumise broneerimine

Võtke meiega ühendust esimesel võimalusel, et broneerida kohtumine. Mida varem, seda parem: kui jätad oma tellimuse viimasele hetkele võib lihtsalt juhtuda, et Sinu valikud on väiksemad või oled hoopistükkis hiljaks jäänud. 
Võite kirjutada e-posti aadressil front@front.ee, helistada Mariliisile 53542921 või Miikaelile 56643595, või suhelda meiega läbi FRONTi Instagrami või Facebooki.
Kui Teil on eelnevalt küsimusi või vajate hinnaindikatsiooni, võtke samuti julgelt ühendust. 
Kliente võtame vastu meie stuudios Pärnu mnt 154, Tallinn üldiselt ajavahemikus E-N 10-17:30, ent oleme paindlikud ning vajadusel ja võimalusel oleme olemas ka muudel aegadel. Kohtumise aja palume kindlasti eelnevalt kokku leppida või vähemalt enne kohaletulekut ette helistada, veendumaks, et keegi ikka stuudios olemas on. 

4. Kohtumine

Koha peal saame Teie soove arutada, võtta vajalikud mõõdud ja üheskoos edasise plaani paika panna. Meie stuudios on võimalik tutvuda ka erinevate näidistega (peamiselt abielusõrmused), mis on kindlasti abiks selle õige sõrmuse valimisel.

5. Kavandid ja hinnapakkumine

Peale kohtumist koostame Teie soovide põhjal kavandi(d) (kui neid on vaja) ja hinnapakkumise. Kui on vajadus muudatusteks, oleme alati valmis kohandama. Pakkumise kinnitamisel saadame ettemaksuarve (½ summast), mille tasumisel alustame ehte valmistamisega. Ülejäänud pool summast jääb tasuda ehte valmimisel. 

6. Edasine ajakava ja valmimisprotsess

Tipphooajal valmistame tellimusi vastavalt tähtajale ning konkreetset ooteaega pole. Seni ei ole me veel ühegi kindla tähtajaga tellimuse (nt abielusõrmused) valmistamisega hiljaks jäänud. Oluline on lihtsalt aegsalt teada anda, kui kuupäev, millest esiti rääkinud oleme, muutunud on (nt sõidate juba 2 nädalat enne pulmi linnast ära vms). Me teeme endast kõik oleneva, et Teie pulmapäevaks oleks sõrmused olemas – kui midagi peaks totaalselt tuksi minema, siis toome need kasvõi ise pulmakohta kohale!   
Kui vaja, kutsume Teid vaheproovi, kui selleks vajadus puudub, teavitame Teid, kui ehe on valmis. Eelistame isiklikku üleandmist, kuid vajadusel on võimalik ehe ka saata. 

Pea meeles, et isiklik ja tähendusrikas ehe on miski, mis saab osaks teist ja võiks rännata edasi ka järgmistele põlvedele. Õige ehtetegija leidmine on seega väga oluline.  

Kui tunned, et meie FRONTis oleme just need inimesed, kes Sind Sinu ehte loomisel aidata võiksid, siis võta meiega kindlasti ühendust. Teeme koos midagi tõeliselt ägedat! 

Lisainfoks või kohtumise broneerimiseks võta meiega ühendust: 

front@front.ee 
Mariliis 53542921 
Miikael 56643595 
Instagram @front.ee
Facebook @front.ee